+420 737 613 049 Po - Pá: 7:00 - 15:00

Medesacare (https://www.medesacare.cz/)
«
Baffin 1

Baffin 1

kód zboží: 000384
Autosedačka

Dětská autosedačka Baffin .1 byla navržena se zvláštním důrazem pro potřeby dětí s oslabenými svaly. Baffin .1 byl testován laboratoří TÜV SÜD a je schválen jako "bezpečnostní sed...

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK - KOMPENZUJE PORUCHY MOBILITY
ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K OBSLUZE

Předpis

Zdravotnický prostředekANO
HrazenoNehrazeno

Zakoupit produkt

na zaměření

Cena produktu

47 990,00
Přidat k porovnání Zaslat dotaz Hlídat dostupnost

Celý popis produktu

Dětská autosedačka Baffin .1 byla navržena se zvláštním důrazem pro potřeby dětí s oslabenými svaly. Baffin .1 byl testován laboratoří TÜV SÜD a je schválen jako "bezpečnostní sedačka pro hendikepované".

Výrobek byl schválen v souladu s předpisem Evropské hospodářské komise Organizace spojených národů (UNECE) č. 44 - Jednotná ustanovení pro schvalování dětských bezpečnostních sedaček v motorových vozidlech.

Funkce

Baffin .1 roste s dítětem.

Autosedačka Baffin .1 je určena pro děti o hmotnosti 9-36 kg. Sedačku lze nastavit ve třech úrovních. Taktéž lze nastavit šířku a výšku opěradla a hloubku sedadla. Baffin .1 je navržen a schválen pro použití ve třech "hmotnostních skupinách":

Skupina I pro děti o hmotnosti od 9 do 18 kg
Skupina II pro děti o hmotnosti od 15 do 25 kg
Skupina III pro děti o hmotnosti od 22 do 36 kg

Podpora zdravotně postižených. Sada doplňkových polštářů a pásů poskytuje dětem s oslabeným svalovým tonusem bezproblémovou možnost polohování.

Usnadňuje posazení dítěte do sedačky. Otočná platforma usnadňuje přístup k sedačce při usazování dítěte, což je obzvláště užitečné pro děti nad 18 kg.

Důležité informace o instalaci sedačky a zapínání pásu dítěti

Ve skupině I (9-18 kg) je sedačka upevněna tříbodovými bezpečnostními pásy + dítě je v sedačce upevněno vnitřním pětibodovým postrojem. Body 1 a 2 uživatelské příručky.
Ve skupině II (15-25 kg) a III (22-36 kg) je sedačka upevněna a dítě upevněno pomocí tříbodových bezpečnostních pásů. U dětí nad 18 kg odstraňte pětibodový postroj. Oddíl 3 a 4 návodu k obsluze.
Pro děti o hmotnosti od 15 kg do 18 kg používejte vždy pětibodový postroj popsaný v části 2 Uživatelské příručky.
 

Speciální funkce

Jak se Baffin .1 liší od běžných autosedaček prodávaných v obchodech s dětskými potřebami?
Příslušenství, podpůrné systémy pro osoby se zdravotním postižením, rotační platforma testována a schválena pro použití lidmi se zdravotním postižením.

Co to znamená?
Dětská autosedačka Baffin .1 SPOLEČNĚ s příslušenstvím REHA prošla nárazovými testy, díky kterým víme, že v případě nehody splňují přísné předpisy všechny prvky sedačky, včetně prvků určených pro zdravotně postižené děti.

VÝJIMKA: Stolek lze používat pouze při zastavení. Nebyl testován při nárazu a není určen k použití během provozu automobilu.

Potřebujete poradit?

+420 737 613 049

po-pá 7:30 - 16:00

info@medesacare.cz

Soubory ke stažení

© 2021 www.medesacare.cz