+420 737 613 049 Po - Pá: 7:00 - 15:00

Medesacare (https://www.medesacare.cz/)
«
Baffin 1

Baffin 1

kód zboží: 000384
Autosedačka

Dětská autosedačka Baffin .1 byla navržena se zvláštním důrazem pro potřeby dětí s oslabenými svaly. Baffin .1 byl testován laboratoří TÜV SÜD a je schválen jako "bezpečnostní sed...

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK - KOMPENZUJE PORUCHY MOBILITY
ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K OBSLUZE

Předpis

Zdravotnický prostředekANO
HrazenoNehrazeno

Zakoupit produkt

na zaměření

Cena produktu

47 990,00
Zaslat dotaz Hlídat dostupnost

Celý popis produktu

Dětská autosedačka Baffin .1 byla navržena se zvláštním důrazem pro potřeby dětí s oslabenými svaly. Baffin .1 byl testován laboratoří TÜV SÜD a je schválen jako "bezpečnostní sedačka pro hendikepované".

Výrobek byl schválen v souladu s předpisem Evropské hospodářské komise Organizace spojených národů (UNECE) č. 44 - Jednotná ustanovení pro schvalování dětských bezpečnostních sedaček v motorových vozidlech.

Funkce

Baffin .1 roste s dítětem.

Autosedačka Baffin .1 je určena pro děti o hmotnosti 9-36 kg. Sedačku lze nastavit ve třech úrovních. Taktéž lze nastavit šířku a výšku opěradla a hloubku sedadla. Baffin .1 je navržen a schválen pro použití ve třech "hmotnostních skupinách":

Skupina I pro děti o hmotnosti od 9 do 18 kg
Skupina II pro děti o hmotnosti od 15 do 25 kg
Skupina III pro děti o hmotnosti od 22 do 36 kg

Podpora zdravotně postižených. Sada doplňkových polštářů a pásů poskytuje dětem s oslabeným svalovým tonusem bezproblémovou možnost polohování.

Usnadňuje posazení dítěte do sedačky. Otočná platforma usnadňuje přístup k sedačce při usazování dítěte, což je obzvláště užitečné pro děti nad 18 kg.

Důležité informace o instalaci sedačky a zapínání pásu dítěti

Ve skupině I (9-18 kg) je sedačka upevněna tříbodovými bezpečnostními pásy + dítě je v sedačce upevněno vnitřním pětibodovým postrojem. Body 1 a 2 uživatelské příručky.
Ve skupině II (15-25 kg) a III (22-36 kg) je sedačka upevněna a dítě upevněno pomocí tříbodových bezpečnostních pásů. U dětí nad 18 kg odstraňte pětibodový postroj. Oddíl 3 a 4 návodu k obsluze.
Pro děti o hmotnosti od 15 kg do 18 kg používejte vždy pětibodový postroj popsaný v části 2 Uživatelské příručky.
 

Speciální funkce

Jak se Baffin .1 liší od běžných autosedaček prodávaných v obchodech s dětskými potřebami?
Příslušenství, podpůrné systémy pro osoby se zdravotním postižením, rotační platforma testována a schválena pro použití lidmi se zdravotním postižením.

Co to znamená?
Dětská autosedačka Baffin .1 SPOLEČNĚ s příslušenstvím REHA prošla nárazovými testy, díky kterým víme, že v případě nehody splňují přísné předpisy všechny prvky sedačky, včetně prvků určených pro zdravotně postižené děti.

VÝJIMKA: Stolek lze používat pouze při zastavení. Nebyl testován při nárazu a není určen k použití během provozu automobilu.

Potřebujete poradit?

+420 737 613 049

po-pá 7:30 - 16:00

info@medesacare.cz

© 2021 www.medesacare.cz