+420 737 613 049 Po - Pá: 7:00 - 15:00

Medesacare (https://www.medesacare.cz/)
«
Caretta Buggy CT

Caretta Buggy CT

kód zboží: 000355
Zdravotní kočárek

Caretta Buggy CT je specializovaný dětský kočárek pro přepravu dětí a mladých dospělých s výškou 130 cm až 160 cm. Kočárek usnadňuje každodenní péči o děti vyžadující přepravu, ...

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK - KOMPENZUJE PORUCHY MOBILITY
ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K OBSLUZE

Předpis

Zdravotnický prostředekANO
HrazenoNehrazeno

Zakoupit produkt

na zaměření

Cena produktu

65 200,00
Přidat k porovnání Zaslat dotaz Hlídat dostupnost

Technické údaje produktu

Celková šířka (cm) (pro jiné než vozíky)64-69
Nosnost (kg)55-60
Hloubka sedu (cm)36-48
Celková délka (cm)113
Výška opěrky (cm)55-75
Výška madel (cm)70-113
Celková hmotnost (kg)23-24
Velikost kol (mm)190

Celý popis produktu

Caretta Buggy CT je specializovaný dětský kočárek pro přepravu dětí a mladých dospělých s výškou 130 cm až 160 cm. Kočárek usnadňuje každodenní péči o děti vyžadující přepravu, jejichž onemocnění jim znemožňuje nejen nezávislý pohyb, ale také udržení správné polohy vsedě. Kočárek má přepravní madla umožňující montáž tohoto zařízení do automobilu nebo vhodného vozidla vybaveného speciálními upevňovacími body. Zajistili jsme, aby specializovaný dětský kočárek Caretta Buggy CT byl snadno použitelný a uživatelsky přívětivý, a především, aby zajistil co nejlepší stabilizaci dítěte v přepravní poloze.

Je k dispozici ve dvou velikostech 1 a 2.

Funkce
Kočárek Caretta Buggy CT se vyznačuje dokonalou stabilizací horní části těla mladého spolujezdce. Hrudní pelottes, pětibodový bezpečnostní pás, vesta a pánevní stabilizační pásy umožňují řádně a pohodlně přepravovat dítě a zároveň udržovat pasivní korekci posturálních defektů.
Kočárek Caretta Buggy CT vybaven novým systémem opěrek hlavy, který umožňuje stabilizovat hlavu pacienta v pohodlné a bezpečné poloze během přepravy. Tento systém usnadňuje regulaci výšky a šířky hlavy prostřednictvím stabilizujících pelottes.
Díky speciální konstrukci sedadla, které je vyrobeno z ohebných pásů, můžeme nastavit tuhost sedadla. Je zřejmé, že jsme pamatovali na význam nastavení úhlu zádové opěrky a polohy části sedačky.
Jednoduchý skládací systém rámu umožňuje rychle složit kočárek. Ve složeném stavu je tak malý, že jej lze snadno přepravovat v kufru malého auta. Všichni víme, že každý mladý člověk musí cestovat.

Zdravotnický prostředek Caretta Buggy CT je vhodný pro děti a mladé dospělé s hmotností do 60 kg, kteří trpí různými formami triplegie nebo tetraplegie, stejně jako paraplegie, a to jak hemiplegie, tak střídavé hemiplegie.

MAXIMÁLNÍ HMOTNOST PACIENTA PŘEPRAVOVANÉHO V KOČÁRKU CARETTA BUGGY CT NAMONTOVANÉM V AUTĚ JE 43 KG V PŘÍPADĚ VELIKOSTI 1 A 57 KG V PŘÍPADĚ VELIKOSTI 2.

Tento kočárek bude ideální pro pacienty trpící následujícími onemocněními:

  • mozková obrna
  • svalové dystrofie
  • palsies různých etiologií
  • rozštěp páteře
  • myelomeningocele
  • stavy po poranění páteře
  • stavy po kraniocerebrálním traumatu
  • stavy vyplývající z mrtvice
  • vady držení těla, a zejména skolióza, v případě, že se neumožňují jiné spotřebiče

Potřebujete poradit?

+420 737 613 049

po-pá 7:30 - 16:00

info@medesacare.cz

Soubory ke stažení

© 2021 www.medesacare.cz