+420 737 613 049 Po - Pá: 7:00 - 15:00

Medesacare (https://www.medesacare.cz/)
«
Mořský koník jednostranný

Mořský koník jednostranný

kód zboží: 200084
140 x 58 cm

Antidekubitní, polohovací polštář snižuje rizika proleženin a dekubitů v profesionální i domácí péči. Je vhodný k zapolohování a fixaci uživatele na lůžku, především v poloze na boku. Možný i k ...

Předpis

HrazenoNehrazeno

Zakoupit produkt

Počet kusů

+ -
ks
dodání do 1 týdne

Cena produktu

1 299,00
Přidat k porovnání Zaslat dotaz Hlídat dostupnost

Technické údaje produktu

Rozměry (cm)140x58

Celý popis produktu

Antidekubitní, polohovací polštář snižuje rizika proleženin a dekubitů v profesionální i domácí péči. Je vhodný k zapolohování a fixaci uživatele na lůžku, především v poloze na boku. Možný i k bazální stimulaci pro osoby dlouhodobě ležící. Polštář se velmi dobře přizpůsobí anatomii uživatele. Vhodný je rovněž pro relaxaci, spánek nebo jiná duševní a fyzická cvičení. Výplň lze zvolit dle požadavku zákazníka, polystyrénové kuličky či kuličkové rouno. Obojí lze pomocí zipu doplnit nebo odebrat pro individuální přizpůsobení potřebám uživatele. Pomůcka se vyrábí ve dvou variantách výplně. Polystyrénové kuličky nebo kuličkové duté vlákno. Obojí lze pomocí zipu doplnit nebo odebrat pro individuální přizpůsobení potřebám uživatele.

Materiálové složení: Polohovací koník je vyroben z hydrofobního, paropropustného materiálu Sanipur, vnitřní povlak ze 100% bavlny, výplň tvoří polystyrénové kuličky nebo kuličkové duté vlákno.

Údržba: Výrobek lze otírat, dezinfikovat a celý prát na 90°C, potah je možné i samostatně. K čištění nepoužívejte prostředky na bázi chloru.

Potřebujete poradit?

+420 737 613 049

po-pá 7:30 - 16:00

info@medesacare.cz

© 2021 www.medesacare.cz