MedesaCare (https://www.medesacare.cz/)

Poradíme vám

Napište nám, s čím potřebujete poradit.
Co nejdříve se vám ozveme s odpovědí.

Pojišťovny proplácí zcela nebo částečně většinu zdravotních pomůcek. Nicméně automatický nárok na pomůcku neexistuje. Co se ale liší, je to, který lékař (s jakou odborností) vám může jakou pomůcku předepsat.

Na celou řadu pomůcek přispívá zcela nebo částečně zdravotní pojišťovna.

....u lékaře (na počátku nejvhodněji u praktického lékaře), na sociálním odboru obce a budeme velice rádi, když to bude u nás.

Dobře vybraná pomůcka je základem úspěšné léčby nebo rehabilitace. V případě že používáte nevhodnou pomůcku, tak může z krátkodobého i dlouhodobého pohledu docházet buď k nedostatečnému účinku pomůcky nebo přetěžování jiné části pohybového aparátu. Proto je velmi důležité konzultovat výběr pomůcky s odborníkem. Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme, jak postupovat.

V našich prodejnách nebo u našich konzultantů. Stačí k nám přijít, zavolat nebo napsat a my už se o vše postaráme.

Ano, rádi vám pomůcku zapůjčíme a následně Vám pomůžeme zajistit si pomůcku vlastní.

Ano, na našich prodejnách nebo Vám ji náš konzultant může přivézt na vyzkoušení přímo k Vám domů.

Správný a kvalifikovaný prodejce zdravotních pomůcek by Vám měl vždy ukázat jak pomůcku používat tak, aby její účinek byl co nejlepší.

Výběr vhodné pomůcky je vždy dobré konzultovat s odborníkem. Ten dokáže nejlépe odhadnout, který typ pomůcky je právě pro daný typ onemocnění nejvhodnější.

Zdravotní pomůcka se od běžných produktů liší především ověřením jejich účinků a certifikovanou výrobou u renomovaných výrobců. To je zárukou kvality a bezproblémového užívání. I když se jedná „jen“ o koupelnovou stoličku, tak stojí za to mít ověřenou jistotu že se pod Vámi nerozloží.

1 2
2021 © medesa