+420 737 613 049 Po - Pá: 7:00 - 15:00

Medesacare (https://www.medesacare.cz/)
«
YOS Láhev týdenní - modrá

YOS Láhev týdenní - modrá

kód zboží: 217703

S touto praktickou lahví YOS v modré barvě máte vždy po ruce vše, co potřebujete k užívání léků a doplňků stravy. Láhev na vodu a dávkovač na léky v jednom zajistí, že budete mít na cestách...

Předpis

HrazenoNehrazeno

Zakoupit produkt

Počet kusů

+ -
ks
SKLADEM

Cena produktu

449,00
Zaslat dotaz

Celý popis produktu

S touto praktickou lahví YOS v modré barvě máte vždy po ruce vše, co potřebujete k užívání léků a doplňků stravy. Láhev na vodu a dávkovač na léky v jednom zajistí, že budete mít na cestách léky, i vodu. Tímto způsobem si můžete vzít své léky nebo doplňky stravy včas, ať jste kdekoli.

Je čas vzít si léky nebo doplňky stravy? Otevřete správné políčko v dávkovači a vezměte léky, které zrovna potřebujete. Následně jednoduše zapijete vodou. Na zadní straně láhve je indikátor objemu, který určuje množství zbývající vody.

Obsah láhve je 375ml.

K dispozici jsou dvě varianty dávkovačů léků. Buďto 4 políčka na 1 den nebo 7 políček na celý týden. Dávkovače můžete na láhvi jednoduše střídat. Doporučujeme dávkovač omývat v ruce.

Láhev je vyrobena z recyklovatelného materiálu. Můžete mýt v myčce (max 80°C), ale doporučujeme vám, abyste raději láhve umývali pod vodou z vodovodu. Tento způsob vám umožní používat vaši láhev znovu a znovu. Láhev YOS je udržitelný produkt. Láhve se vyrábějí v Nizozemsku, bez zbytečných emisí CO2.

Vaše YOS láhev

  • Kombinace funkčnosti a oceněného designu (2x EPDA 2020) zajišťuje, že léky lze dávkovat mnohem jednodušším a zábavnějším způsobem.
  • Oba držáky pilulek mají stejnou velikost a rozdíl je jen v uspořádání přihrádek, přičemž denní dávkovač pilulek má větší políčka na léky než týdenní dávkovač. Protože je velikost stejná, tak jdou obě varianty použít na jakékoli YOS láhvi .
  • Láhev můžete prát v myčce (max 80°C), ale doporučujeme vám, abyste raději láhve umývali pod vodou z vodovodu.
  • Do dávkovače lze umístit jakékoliv léky, doplňky stravy či co jiného chcete.

Potřebujete poradit?

+420 737 613 049

po-pá 7:30 - 16:00

info@medesacare.cz

© 2021 www.medesacare.cz